m

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us

+370 6 4711912

info@degustacijos.eu

Edukacija su degustacija „Degantis Medus”, Anykščiai

separator
Kaina 0€ 2
Skaityti plačiau

Edukacija su degustacija „Degantis Medus”, Anykščiai

0€ asmeniui

Edukacinė programa: Žvakių gamyba iš bičių korio, vainiko iš gamtinių medžiagų pynimas ir dekoravimas. Supažindinimas su skoninėmis medaus ir kitų bičių produktų savybėmis.
Taudaodailininkai, bitininkai supažindis su tautinio paveldo lobiais. Dainuodami senas liaudies dainas, bendraudami, pasigardžiuodami žolelų arbata, medumi, natūraliu Lietuvišku sūriu, obuoliu sūriu, namine duona, išmoksite nusipinti vainiką iš karklo vytelių jį dekoruosite, gamtinėmis medžiagomis Jums norimai progai (advento, Joninių, Vėlykų ar namų dekorui tinkantis vainikas). Dirbtuvių metu susipažinsite su vienu seniausiu amatu – žvakių gamyba. Būsite apsupti vasariškai kvepiančio bičių vaško ir medaus aromato, sužinosite apie jo naudą sveikatai ir aplinkai. Edukacinės programos metu išbandysite sausąją žvakių gaminimo techniką – iš bičių korių, dalyvausite žvakės gamybos ir jos dekoravimo gamtinėmis medžiagomis procese. Būsite apgaubti tikros gamtos dvasios, atpalaiduosite savo mintis ir pasinersite į meno, gamtos pasaulį.

Edukacijos, šiltuoju metų laiku, vyksta autentiškoje sodyboje, sename kluone, pievų bei miškų apsuptyje. Tautodailininkai po edukacijų aprodys apylinkes, pintinių bei senovinių rakandų ekspozicijas, papasakos legendas.
Šaltuoju sezono metu, programa vykdoma Anykščių menų inkubatoriuje.
Papildomos paslaugos: Įvairaus amžiaus grupėms, vaikams edukacijos programą pritaikome pagal amžiaus grupes.

PINTINIŲ SODELIS, Sielių g. 20, Sedeikiai, Andrioniškio sen., Anykščių r.
Anykščių menų inkubatorius, J.Biliūno g. 53, Anykščiai.

Trukmė 2 val.

Kaina: derinama.

 

  • Apranga
    Nepriklausoma nuo oro salygų